Кабмін визначив Харківську область лідером з економіки

harkХарківщина посіла перше місце серед інших областей України і друге – після міста Києва, що має спеціальний статус, щодо економічного розвитку, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, передає Капітал.
Керівник області Ігор Райнін зазначив, що високе місце Харківської області в рейтингу – заслуга всіх жителів області, місцевого бізнесу та громадськості: «Безумовно, це і заслуга наших міжнародних партнерів, всебічну допомогу яких ми постійно відчуваємо».
Лідером в Україні Харківська область стала відразу по декількох напрямках, в тому числі – щодо впровадження енергоефективних технологій та енергозбереження, наповнюваності місцевих бюджетів, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища.
Крім того, регіон посів перше місце в моніторингу Кабміну за доступністю та якістю послуг освіти, обійшовши навіть Київ.
Але незважаючи на першу позицію області в рейтингу, в Харківській ОДА зазначають, що є ще ряд проблем, які потребують вирішення. Серед них – стан дорожнього господарства області та ситуація на деяких великих промислових підприємствах, таких як Харківський авіазавод і «Електроважмаш».

1117 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *