Кабмін виділив 6,5 мільярдів гривень з держбюджету на ремонт доріг

remontСьогодні на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено виділення з державного бюджету безпрецедентно великих коштів у розмірі 6,5 мільярдів гривень на реконструкцію, ремонт та відновлення автошляхів країни. Про це повідомляє Урядовий портал України.

Виділена сума складає менше половини від загальної суми, що, згідно кошторису, буде витрачена на широкомасштабний ремонт, і складає 14,2 мільярди гривень. Інша частина коштів має надійти з місцевих бюджетів та від міжнародних фінансових організацій – в вигляді інвестицій.

Очільник Уряду Арсеній Яценюк запевняє: «Ми вже запускаємо процес ремонту доріг, виганяємо техніку на дороги і починаємо працювати».

На засіданні також виступив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, він повідомив, що саме зараз в Міністерстві формується акт, в якому передбачається залучення незалежного контролю за якістю робіт та гарантії цієї якості, які мають надавати виконавці. Міністр наголосив: «Якщо закладається фундамент дороги, то компанії, які будують, будуть зобов’язані надавати десятилітню гарантію».

1189 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *