З Латвії видворено журналіста «Russia Today» та «Звєзда» Грема Філіпса

Сьогодні вночі з Латвії було видворено скандального проросійського блогера і журналіста видань Russia Today та «Звєзда» Грема Філіпса, який був затриманий напередодні. Йому заборонено в’їзд в країну терміном на 3 роки.

Під час заходів, що відбувалися до Дня пам’яті легіонерів і проходили під гаслами «Ні комунізму! Ні нацизму!» Грема Філіпса було затримано біля пам’ятника Свободи. Спочатку він намагався очолити колону легіонерів, а потім, вдягнувши помаранчеву жилетку преси, звертався до учасників ходи з провокаційними питаннями, на кшталт, «Чому ви прославляєте фашизм?»

Провокації Філіпса переважно ігнорувались, учасники ходи не бажали спілкуватися російською. Згодом проросійського журналіста під оплески натовпу було затримано поліцією.

Грем Філіпс депортований в Росію і внесений в «чорний список». Це рішення виніс очільник МВС Латвії, ґрунтуючись на висновках Поліції безпеки Латвії.

Нагадуємо, Грем Філіпс став відомим під час Євромайдану, де висвітлював події в проросійському контексті. Надалі журналіст на той час видання ANNA News вів репортажі із зони АТО, де перебував у тісному контакті з боєвиками. У липні 2014 Філіпса було депортовано з території України із забороною в’їзду на 3 роки.

1777 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *