Золото Іллі Кваші на метровому трампліні чемпіонату Європи з водних видів спорту

images (3)Призер Олімпійських Ігор-2008 Ілля Кваша виборов блискучу перемогу в першому особистому фіналі чемпіонату Європи з водних видів спорту в Лондоні.

У стрибках з метрового трампліну Ілля захопив лідерство після першого стрибка, а після п’ятої спроби його перевага становила понад сорок балів – для деяких суперників це, фактично, «вартість» одного стрибка. Ілля дозволив собі «розслабитися» тільки в шостому стрибку, коли його головний конкурент італієць Джованні Точчі відіграв 15 балів. Але запасу досвідченому українському стрибуну вистачило з головою для впевненої перемоги.

Для Іллі це восьмий в кар’єрі титул чемпіона Європи – і шостий на метровому трампліні. Крім того, на цьому снаряді Ілля двічі вигравав медалі чемпіонату світу.

На нагороду в фіналі претендував також колега Іллі по команді Олег Колодій. Після стартових спроб він йшов в топ-трійці, але третій і четвертий стрибок явно завалив (60 і 57 балів відповідно) і фінішував в результаті четвертим. Бронзовому призеру змагань австрійцю Костянтину Блаха українець програв 12 балів.

Для України це четверта нагорода в чотирьох фіналах чемпіонату Європи. Крім золота Іллі, є срібло Юлії Прокопчук / Олександра Горшковозова в стрибках у воду, в українській скарбничці є ще дві срібні нагороди в синхронному плаванні – в технічній програмі в командних змаганнях і в довільній серед одинаків у Анни Волошиної.

1702 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *