“Проукраїнський артист” Зеленський – головна постать обговорення в Росії

4

Комедію «8 кращих побачень», режисера Маріуса Вайсбера, головних героїв й якій зіграли Володимир Зеленський і Віра Брежнєва, наразі бурхливо обговорюють в Росії.

Дуже багато запитань виникло у росіян до Володимира Зеленського. Російська служба новин передає, що продюсер Олександр Іншаков закликає до відповідальності творців картини, де головну роль виконує «артист, який займає проукраїнську позицію». Іншаков в своєму інтерв’ю заявив, що фільми з Зеленським не повинні показувати в Росії.

Також актор не повинен запрошуватися для участі в різних проектах. Продюсер відзначає, що Зеленський постійно ображає росіян і навіть перераховує свої гонорари на військові потреби української армії. Іншаков назвав Зеленського «негідником, якому не місце в Росії» і закликав інших продюсерів заборонити українцям, які підтримують війну на Донбасі, працювати в Росії.

Російський депутат Сергій Обухов, також обурився тим, що «8 побачень» виходять в російський прокат і навіть звернувся зі скаргою до Генпрокуратури. Однак міністр культури РФ, Володимир Мединський заявив, що Росія не буде брати приклад з України і вносити в чорні списки акторів і музикантів.

19628 Total Views 15 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *