За півтора місяці Україна отримає черговий транш МВФ

moody-sДо кінця поточного півріччя Україна має отримати від Міжнародного валютного фонду черговий транш в обсязі $1,7 млрд. Прогноз надає рейтингове агентство Moody’s.

Компанія Moody’s Investors Service, яка є одним з трьох найвідоміших рейтингових агентств в світі, надає оцінку кредитному рейтингу позичальників, а також досліджує та аналізує світові державні та комерційні організації.

В прогнозі щодо України написано: “Новий український уряд, що приступив до виконання обов’язків 14 квітня, повернув до порядку денного реформи, узгоджені з міжнародними партнерами. Місія МВФ зараз працює в Києві над другим переглядом програми реформ, і Moody`s чекає, що Фонд, найімовірніше, виділить Україні черговий транш кредиту в $1,7 млрд. до кінця поточного півріччя”.

Нагадуємо, в березні 2015 р. МВФ схвалив кредитну програму економіки України загальним обсягом $17,5 млрд. строком на 4 роки. Перші $5 млрд. Україна отримала 13 березня того ж року, ще один транш на $1,7 млрд. – 4 серпня. Третій транш було відкладено до виконання вимог.

Наразі йде черговий перегляд програми співпраці, яка містить різні аспекти банківської, монетарної та антикорупційної політики, приватизації та пенсійної реформи. Результатом перегляду програми має стати меморандум між українським урядом та Радою директорів МВФ.

1829 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *