Захарченко попередив, що буде розстрілювати озброєних представників ОБСЄ

misiyaГлава так званої Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко зробив заяву, де висловив свою категоричну незгідність з присутністю на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ.

“Якщо у них виникне бажання з’явитися тут озброєними, я буду розцінювати це як інтервенцію і всіх ОБСЄ-шніков, хто буде зі зброєю, буду розстрілювати, щоб у них навіть бажання не виникло прийти сюди з пістолетом”, – сказав в своєму інтерв’ю Захарченко.

Глава бойовиків вважає, що мандат на моніторинг, яку отримала місія ОБСЄ, цілком достатня міра.

Ця заява Захарченка з’явилася у відповідь на повідомлення президента Петра Порошенка в інтерв’ю українським телеканалам про те, що розгортання поліцейської місії на сході України цілком очікувана подія, і що сам Президент сподівається на її здійснення.

Раніше Президент України особисто зробив пропозицію західним партнерам про зобезпечення безпеки за допомогою поліцейської місії, що зробить можливим провести повноцінні вибори на Донбасі.

“Я дуже радий, що ця тверда позиція української сторони зараз підтримана нашими партнерами по нормандському формату, партнерами в США, і нарешті ми бачимо, що Росія погоджується на цей формат. Думаю, що у нас це повинно вийти”, – висказав свої сподівання Петро Порошенко під час інтерв’ю.

991 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *