Екс-депутат «Держдуми» натякає на причетність Путіна до терористичних атак

1
У ФБР обов’язково повинні провести розслідування на причетність Володимира Путіна до терористичних атак в Брюсселі. Про це заявив Костянтин Боровий в коментарі Newsader.

За словами екс-депутата Держдуми, ймовірність участі Росії в недавніх терактах в Бельгії може бути дуже високою, і Федеральне бюро розслідувань повинно звернути увагу на Путіна і все керівництво Кремля.

Боровий підкреслив, що російський президент також міг бути причетний до терактів, які сталися в листопаді минулого року в столиці Франції. За словами російського політика, доказів причетності Кремля до терактів достатньо – досить послухати, що говорять Путін, Асад і Кадиров, та зробити відповідні висновки.

Боровий також нагадав, що 17 років тому він особисто передавав інформацію про Аль-Каїду, яка готувалася до низки терактів. Політик зазначив, що від нього ФБР отримало інформацію про терористичну атаку на хмарочоси в США. Він упевнений, що російські спецслужби давно співпрацюють з екстремістськими організаціями, щоб дестабілізувати ситуацію в західних державах.

17958 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *