До оборутки з контрабанди сигарет причетні українські дипломати

zugarkyКонтрабандні цигарки кількістю 56890 пачок намагались вивезти з України до Угорщини мікроавтобусом посольства України в республіці Словаччина.

Мікроавтобусом Volkswagen Transporter керував чоловік першого секретаря відповідного посольства Оксани Ліщишин – Сергій. При перетині кордону на ПП «Лужанка» водій пред’явив дипломатичний паспорт та довідку, що 21-24 травня керований ним транспортний засіб задіяний у перевезенні дипломатичного вантажу, який, згідно Віденський конвенції, не підлягає перевірці.

Наявність тютюнових виробів у мікроавтобусі виявив службовий собака, тому прикордонники попросили надати мікроавтобус для огляду.

Спікер Закарпатської ОДА Ярослав Галас розповів про подальший розвиток подій більш детально: «Водій відмовився. Він сказав, що зараз викличе когось із консульства і влаштує скандал. Тоді автобус довелося заблокувати, після чого водій навіть спробував втекти звідти. Митники з прикордонниками звернулися в МЗС, отримали ввечері дозвіл на огляд і вже тоді офіційно відкрили мікроавтобус і виявили там велику кількість сигарет».

Очільник МЗС Павло Клімкин назвав інцидент неприпустимим і воліє досконало розібратися та покарати винних, якщо серед них будуть його підлеглі.

1906 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *