Доповідь про російські воєнні злочини на Донбасі буде розглянута в Гаазі

gosevskaДоповідь «Російські воєнні злочини в Східній Україні в 2014 році» буде розглянуто у Гаагському воєнному суді на початку квітня цього року. Про це повідомляє депутат Сейму Польщі, заступник голови Парламентської асамблеї Сейму і Верховної Ради України Малгожата Госєвська у своєму інтерв’ю «Радіо Польща».

Пані Госєвська повідомляє, що доповідь містить докази того, що серед тих, хто приймав участь у знущаннях над українськими громадянами, є співробітники спецслужб Росії, а також пересічні росіяни. Депутат в своєму інтерв’ю зазначає, що на окупованих територіях Донбасу було цілеспрямовано випущено на волю багато кримінальних злочинців, які отримали зброю і тепер служать в якості «правоохоронних органів» псевдореспублік.

«Сподіваюсь, що Гаагський трибунал оголосить їх у розшук і покарає. У воєнних злочинів немає строку давнини», ­– каже Малгожата Госєвська. Також депутат повідомляє, що доповідь має і політичну мету – показати всьому світу, що насправді за кривавими подіями на Донбасі стоїть Росія.

Розгляд доповіді має відбутися у перших числах квітня, його матеріли будуть оприлюднені в багатьох країнах Європи і світу.

13061 Total Views 21 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *