Дональд Трамп розраховує на гарні стосунки з Путіним

trump2Кандидат в президенти США від республіканської партії мільярдер Дональд Трамп вважає, що у разі обрання, стосунки між ним та президентом Росії Володимиром Путіним будуть хорошими. Таку думку Трамп висловив в своєму інтерв’ю телеканалу CNN.

На поставлене питання стосовно ситуації на Балтиці, коли російські винищувачі Су-27 наближалися на небезпечну відстань до військових кораблів США, провокуючи та створюючи небезпечну ситуацію, можливий наступний президент Сполучених Штатів сказав, що він би зателефонував Путіну і попросив «більше так не робити».

Нагадуємо, після інциденту над Балтійським морем, коли російські літаки виконували фігури вищого пілотажу над американським есмінцем «Дональд Кук», командир судна Чарльз Хемптон зазначив  несумісність такої поведінки з міжнародно узгодженими нормами про поводження в міжнародних водах та повітряному просторі.

Зі свого боку Путін раніше схвально відзивався про Трампа, називаючи його «абсолютним лідером в змаганні за пост президента» та талановитою людиною.

892 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *