Дмітрій Пєсков: Проти Володимира Путіна готується «інформаційне вкидання»

puДмітрій Пєсков, прес-секретар російського президента Володимира Путіна зробив заяву, що проти його шефа найближчими днями очікується «інформаційне вкидання».

Про підготовку публікацій Пєскову стало відомо через запити, які надіслали в Кремль іноземні представники засобів масової інформації. Зокрема, один такий запит поступив від ICIJ – міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, організації, яка об’єднує більш ніж 90 журналістів-розслідувачів в  65 країнах.

«Мова йде про Путіна особисто, про друзів дитинства, про бізнесменів (Ковальчука, Ротенберга), про якісь офшорні компанії, про бізнесменів, яких Путін і в очі не бачив», – розповів Пєсков.

Одночасно з ICIJ, ще одну публікацію на ту саму тему готує, як висловився Пєсков, «вельми відома міжнародне інформаційне агенція». Прес-секретар озвучив питання, які ця неназвана агенція ставить до Путіна: «Чи правда, що обсяг ваших статків  становить понад $ 40 млрд, чи правда, що ви володієте величезними резиденціями, мега-яхтами та іншими активами?» тощо.

Пєсков заявив, що відповідати на ці питання в Кремлі наміру не мають.

3483 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *