Дмітрій Пєсков поставив доповідь Bellingcat під сумнів. Боїнг MH17

bukПрес-секретар президента РФ Дмитрій Пєсков сьогодні повідомив, що у Кремлі ставлять під сумнів достойменність вмісту доповіді, що її представила експертно-журналістська група Bellingcat. В розслідуванні доводиться, що малайзійський Boeing над Донбасом було збито з ЗРК “БУК 332”, який належить 53-ій  зенітно-ракетній бригаді і базується в російському місті Курськ.

“Я не знаю, наскільки може бути правдоподібною ця інформація. Переважна більшість такої інформації носить спекулятивний характер: оперують якимись чутками, якимись підтасованими даними”, – наполягає Пєсков та закликає керуватися офіційними даними, наданими російськими експертами.

Дмітрій Пєсков не став коментувати суті доповіді та дані про номери ЗРК БУК. “Ми не маємо в своєму розпорядженні детальних даних про будь-які ідентифікаційні номери російських озброєнь. Це, скоріше, тема, яка стосується експертів міністерства оборони”, – заявив він.

Нагадуємо, пасажирський літак Boeing 777 компанії “Малайзійські авіалінії”, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, розбився 17 липня 2014 року. Всі 298 осіб, включаючи екіпаж літака, загинули.

Представники РФ неодноразово висловлювали невдоволення тим, як ведеться офіційне розслідування, а також заявляли, що представлені російською стороною дані ігноруються.

Зі свого боку російські фахівці висунули одночасно декілька версій катастрофи,серед яких збиття літака ракетою “земля-повітря” з території, підконтрольній Україні, ракетою “повітря-повітря” з українського штурмовика СУ, та навіть такої екзотичної версії, як провокаційне падіння “підставного” літака, в якому знаходилися давно померлі люди.

982 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *