Дженіфер Еністон – найкрасивіша жінка планети

aniston serЖурнал People склав свій щорічний рейтинг найкрасивіших жінок планети. У 2016 році його очолила актриса Дженніфер Еністон.
Дружина Джастіна Теру очолила список красунь видання вже вдруге. Вперше Еністон опинилася на чолі рейтингу ще в 2004 році, повідомляє People.
І тепер, 12 років потому, 47-річна зірка повторила свій успіх.

У своєму інтерв’ю для People вона також розповідає, яким чином їй вдається підтримувати себе у формі. Особливого секрету тут немає – актриса тренується шість днів на тиждень і стежить за своєю дієтою, хоча в останній вона вже не настільки сувора, як раніше.
У публікації Дженніфер Еністон дала і своє трактування красі: “Внутрішня впевненість в собі. Мир. Доброзичливість. Чесність. Добре прожите життя”, а також готовність відповідати на дзвінки і не звертати уваги на критику за невдачі.
Повний список найкрасивіших жінок планети за версією журналу People буде представлений лише через тиждень. Поки відомо, що, крім Еністон, до нього увійшли Керрі Андервуд, Крістіна Міліан, Різ Уізерспун, Софія Вергара, Кеке Палмер і Селена Гомес.
У 2015 році втішного титулу удостоїлася актриса Сандра Буллок.

1148 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *