Джамала нагороджена званням “Народна артистка України”

32 Петро Порошенко присвоїв Джамалі почесне звання «Народна артистка України». Президент України під час нагородження співачки сказав, що її перемога просто фантастична, і що вона зуміла зробити щасливими величезну кількість людей. Також глава держави зазначив, що ця перемога саме зараз має дуже важливе значення для українського народу і зокрема для кримських татар.

Тріумф співачки, яка принесла Україні перемогу у Стокгольмі, коментували не тільки українські артисти, а й світові знаменитості. З перемогою вітали такі відомі особистості, як поп-виконавець Джастін Тімберлейк, письменниця Джоан Роумінг, президент Литви Даля Грібаускайте, посол великої Британії в Україні Джудіт Гоф, австралійський прем’єр Малкольм Терн булл, президент Туреччини Реджеп Ердоган, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт та багато інших.

3124 травня в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться перший сольний концерт артистки після «Євробачення-2016» на головній сцені країни. Джамала обіцяє поділитися своїми почуттями та емоціями, які її переповнюють. Цей виступ переможниці Євробачення, який проходитиме в Києві, стане завершальним для великого всеукраїнського туру «Шлях додому». Шанувальники матимуть змогу насолодитися не тільки виконанням пісні-переможця Євробачення, а й іншими відомими хітами співачки.

5671 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *