Депутати засідатимуть два дні на тиждень замість чотирьох

images (1)Спікер Верховної Ради Андрій Парубій презентував новий формат роботи парламенту, покликаний підвищити його ефективність.

Перш за все мова йде про зміни до регламенту, які були напрацьовані спільно з комісією Європейського Союзу (більш відомої як місія Кокса).

“Зокрема, там передбачається зробити на місяць не два пленарні тижні, а три. Але в тих пленарних тижнях днями голосувань будуть тільки вівторок і четвер (так звані змішані тижні). Середа, яка зараз є скороченим днем з подальшою роботою депутатів в комітетах, буде повністю відведена для роботи в комітетах. А в кінці дня – нарада з головами комітетів, які б давали результати своїх напрацювань “, – розповів Парубій в інтерв’ю виданню” Цензор “.

Замість години запитань до уряду, яка зараз проходить в п’ятницю, планується проводити в понеділок тригодинні дебати з урядом.

У п’ятницю ж буде проводитися погоджувальна рада (зараз проходить в понеділок).

Парубій розраховує, що протягом двох наступних пленарних тижнів зміни в регламент будуть прийняті.

Нагадаємо, зараз на пленарному тижні парламент засідає з вівторка по п’ятницю. При цьому традиційно по середах і п’ятницях у парламенті не приймають важливі законопроекти через велику кількість прогульників серед депутатів.

1468 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *