Гаряча вода в Україні подорожчає з 1 липня

voda2З 1 липня цього року тарифи на гарячу воду зростуть до 63-78 гривень за кубометр. Про таке інформує прес-служба НКРЕКП.

Також в прес-службі регулятора розповіли, що вартість послуг для всіх не буде однаковою, кінцеві тарифи встановлюватимуть постачальники. Крім того, підсумкове підвищення тарифів залежатиме не тільки від постачальників, але і від наявності або відсутності сушок для рушників.

У НКРЕКП пояснили, що, наприклад, столичні мешканці будуть платити по-різному, оскільки послуги надають відразу декілька компаній. Ті українці, які отримують дану послугу від компанії Євро-Реконструкція, будуть платити по 62,6 гривень, якщо в квартирі немає рушникосушок, і 67,9 гривень, якщо вони є. Клієнтам Київенерго доведеться сплачувати за тарифом 71,5 і 77,7 грн відповідно за гарячу воду. Різниця в тарифах пояснюється тим, що постачальники використовують не одні й ті самі матеріали для вироблення теплоенергії. Наприклад, Євро-Реконструкція застосовує вугілля-антрацит, а Київенерго тільки природний газ.

661 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *