В Північній Кореї урочисто відкрився з’їзд Трудової партії

koreya2В КНДР вперше за 36 років відбувається з’їзд правлячої Трудової партії. На нього особисто прибув Перший секретар партії – лідер країни Кім Чен Ин з багаточисельною особистою охороною.

В заході приймає участь декілька тисяч делегатів, насамперед – еліта Північної Кореї. Триватиме захід 4 дні. Перший день з’їзду цілком присвячений промові Кім Чен Ина, яка, за очікуваннями, буде присвячена ядерній програмі. Також передбачається кадрова зміна, яку має висвітлити лідер.

Напередодні з’їзду в КНДР запровадили надзвичайні заходи безпеки. Посилився контроль над кордонами та стеження за пересічними громадянами. На весь період тривання з’їзду заборонено проводити будь-які масові заходи, в тому числі святкувати весілля та справляти похорони.

Деякі країни отримали запрошення на визначний захід, з іноземними делегатами передбачається обговорення питань підтримки слабкої економіки КНДР.

Також до висвітлення історичної події залучені іноземні журналісти, проте їм заборонили спілкуватися з тубільцями. Безпосередньо в зал, де відбувається з’їзд, іноземних журналістів взагалі не пустили.

Програма з’їзду наразі не відома.

845 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *