В НАТО посилюють військові сили, визнавши військову міць Росії

1

Командуючий обʼєднаними силами НАТО Філіп Брідлав зробив заяву про те, що найближчим часом необхідно нарощувати військову міць Європи, оскільки останні пʼять років Володимир Путін займався тільки тим, що створював сильну армію. В інтерв’ю естонському телебаченню він підкреслив, що Російська Федерація продовжує інвестувати мільярди в армію і оборону, створює потужні сухопутні війська.

Брідлав також нагадав про військову операцію в Сирії і визнав, що повітряні сили Росії складають конкуренцію техніці інших країн. Крім того, Росія має в своєму розпорядженні новітні підводні човни і кораблі, які демонструє, використовуючи у безперервних військових діях.

Головнокомандувач застерігає всіх про те, що ситуація починає виходити з-під контролю, і, незважаючи на економічну кризу в країні, Путін вже не може зупинитися.

У зв’язку з цим НАТО збирається посилити збройні сили в країнах Європи. Росія повинна розуміти, що в разі агресії з її боку, НАТО використає свій військовий потенціал щоб відповісти, резюмував Брідлав.

14361 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *