В Маріуполі відбувся благодійний концерт “Океану Ельзи”

vakarchuk2Вчора культова група «Океан Ельзи» на чолі зі Святославом Вакарчуком провела благодійний концерт у Маріуполі Донецької області. Захід відбувався в спорткомплексі «Іллічівець».

Про концерт гурту було відомо заздалегідь, отже чергу, щоб потрапити у зал, займали із 6-ї години ранку. Загалом послухати улюбленців прийшли більш 30 000 глядачів. В залі були заповнені всі місця, в тому числі і в проходах. Ті, хто не зміг потрапити всередину, слухали концерт ззовні – стоячи під спорткомплексом.

Під час проведення концерту в Маріуполі були впроваджені заходи, що забезпечили найвищій ступінь безпеки. За це музиканти висловили подяку поліції, СБУ, ЗСУ та Нацгвардії.

В свою чергу, очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськин на своїй сторінці в Facebook також подякував силовикам за гарно зроблену роботу та повідомив, що під час проведення концерту «Океану Ельзи» зовсім неподалік відбувалися провокації воєнного характеру. «За декілька десятків кілометрів від Маріуполя безпілотники бойовиків «ДНР» скидали запальні гранати», – написав Аброськин.

1190 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *