Вікторія Мазур – переможниця Міжнародного турніру у Торонто

30У Канадському місті Торонто відбувся Міжнародний турнір з багатоборства “Salut Cup”. Переможницею цього престижного турніру з гімнастики стала наша співвітчизниця, українка, Вікторія Мазур.

Як повідомляється на сайті Федерації гімнастики України, Вікторія отримала найвищі оцінки у трьох видах спортивної програми (з обручем, стрічкою та мʼячем) та посіла другу сходинку у програмі з булавами.

Оцінки відповідно українка отримала такі: обруч – 18,200, стрічка – 18,150, булави – 18,000, мʼяч – 18,250. Загальна оцінка, отримана спортсменкою – 72,600 балів.

Вікторія згідно до отриманих балів з багатоборства посіла перше місце, лідерка канадської збірної Патриція Беззубенко опинилася на другому місці, а третє місце зайняла Єлизавета Назаренкова – спортсменка з Узбекистану.

Крім перемоги в багатоборʼї також Вікторія стала переможницею й отримала золоті винагороди з окремих видів змагань, які входили в багатоборʼя – обруч, мʼяч, та стрічка, а за вправи з булавами отримала срібну винагороду. Нагадаємо, Вікторія стала чемпіонкою України з художньої гімнастики у 2013 році.

2110 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *