Відмінено податки на благодійні повідомлення

4

Парламент України підтримав у першому читанні законопроект, яким передбачається скасування оподаткування благодійних телекомунікаційних повідомлень. Про це повідомляє прес-служба Народного Фронту, депутати якого виступили авторами законопроекту.

Так, проект закону про створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень №2297 підтримали за основу 252 народних депутати, а законопроект про внесення відповідних змін до Податкового кодексу України №3467 – 230 парламентаріїв. Автори двох законопроектів: Світлана Войцеховська, Олександр Кірш, Ірина Єфремова, Олег Кришин, Юрій Вознюк, Юрій Бабій, Роман Заставний і Вадим Сидорчук.

“Ці законопроекти дуже важливі для розвитку благодійності в Україні. Вони абсолютно поза політикою. Наш український народ вже довів це в минулому році, коли ми збирали гроші для української армії на єдиний номер 565. Тоді було зібрано 38 млн гривень”, – зазначила Світлана Войцеховська , представляючи законопроекти у сесійній залі.

Войцеховська наголосила, що до сьогоднішнього дня, з однієї гривні благодійного внеску 30 копійок повинні бути спрямовані на податки, тому прийняття даних законопроектів просто необхідно.

664 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *