Відкриття інтернет-сторінки «Стоп тероризму»

3

З 30 березня розпочинає свою роботу сайт “Стоп тероризму”, на якому буде проводитися збір інформації про учасників бандитських угруповань.
Про це повідомив В’ячеслав Аброськін — начальник Головного Управління Національної поліції в Донецькій області.
Він зазначив, що на інтернет-сторінці буде публікуватися інформація про всіх, хто має відношення до ДНР, починаючи від так званих представників “органів самоврядування”, “правоохоронців”, “міністрів” і закінчуючи “співробітниками судів”. Тобто, інформація буде вноситися про всіх, хто своїми діями сприяє діяльності цього незаконного збройного формування.
Мета роботи сайту – донести інформацію про кожну людину, яка активно бере участь в діяльності ДНР а також сприяє процвітанню беззаконня і окупації бандитськими формуваннями території Донецької області. Відвідувачі інтернет-сторінки можуть залишати інформацію, якщо така існує, підозрюваних в тероризмі осіб. Далі буде проводитися перевірка на причетність цих людей до незаконних дій. Всі злочини будуть документуватися для проведення подальших правових процедур.
Аброськін розраховує також за допомогою зв’язку з небайдужими відвідувачами отримувати додаткову інформацію, для збору доказової бази про скоєні злочини членами «ДНР».
Сайт не є офіційним сайтом ГУ НП в Донецькій області.

4694 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *