Відкриття заводу у Львівській області

814 квітня у селі Підрясне, що на Львівщині відбулося відкриття нового заводу японської компанії «Фудікура». Президент Петро Порошенко приймав участь в урочистій церемонії відкриття. На відкритому заводі планують виготовляти кабельні мережі для провідних європейських виробників автомобілів.
Японську компанію Fujikura Ltd., було засновано ще у 1910 році, європейське ж представництво – відкрили у 1988. Компанія є провідним світовим виробником пристроїв для зварювання оптичного волокна, обладнання для монтажу, тестування та вимірювання. Загальна кількість працівників компанії у світі – більше 52 тисяч осіб.
7Загальний обсяг інвестицій, залучених до українського проекту – 87 мільйонів гривень. Він включає будівництво комплексу з виробництва електрокомпонентів, площею до семи тисяч квадратних метрів. На протязі наступних кількох місяців керівництво компанії планує працевлаштувати до 3 тисяч осіб.
У твіттері президент зазначив, що відкриття заводу має стати потужним сигналом для інвесторів, які готові вірити в нашу країну, її розвиток, та працьовитість українців, адже наші співвітчизники, — наголосив президент, — одні з найпрацьовитіших та найкваліфікованіших працівників.

1373 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *