ВР звернеться до впливових міжнародних стурктур з питання підтримки кримських татар

tatar2Український парламент прийняв рішення звернутися до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також до всього міжнародного співтовариства з закликом вшанувати жертви геноциду кримськотатарського народу під час Другої Світової війни. Цим зверненням ВР також закликає засудити Російську Федерацію, яка чинить утиски, обмежує права та свободи кримських татар на окупованому півострові.

Проект відповідної постанови про звернення за №4476 було підтримано 240 депутатами ВР на сьогоднішньому ранковому засіданні.

В цій постанові підкреслюється, що системний тиск запроваджений саме за етнічною ознакою, переслідуються та забороняються такі громадські організації, як Меджліс та Курултай кримськотатарського народу. Рада закликає міжнародне співтовариство засудити владу РФ, яка вочевидь впроваджує політику етноциду, витискаючи татар з їхніх споконвічних місць проживання.

Також у Зверненні пропонується визнати депортацію 1944 року актом геноциду кримських татар та приєднатися до Дня пам’яті жертв, який відмічається 18 травня – у роковини примусової депортації кримськотатарського народу за межі Криму.

937 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *