Виведено новий сорт корисної фіолетової картоплі

7

Учені-експериментатори зі Сполучених Штатів вивели новий сорт картоплі – фіолетові бульби, які містять величезну кількість антиоксидантів. Про це повідомляє прес-служба університету штату Колорадо, яка опублікувала результати досліджень своїх вчених. Відзначається, що за кількістю антиоксидантів новий сорт картоплі не поступається такій корисної ягоді, як лохина, і навіть може позмагатися з гранатом.

У картоплі міститься також велика кількість, вітамінів, та інших корисних речовин. Вчені пояснюють, що колір шкірки і м’якоті картоплі є відображенням вмісту овоча. А саме: картопля червоного кольору чи фіолетового дуже збагачена антиоксидантами. Крім цього, в кольоровій картоплі міститься велика кількість вітаміну С, фолієва кислота, мікроелементи залізо, цинк та калій. У той же час в ній практично немає речовин, які зводять нанівець корисні якості звичайної світлої картоплі, перетворюючись в канцерогени при варінні або смаженні.

Вчені відзначають, що кольорова картопля «фрі» буде набагато кориснішою за  білу. І хоча це було сказано в жартівливому тоні, але цілком можливо, що деякі бістро візьмуть в якості тренда на озброєння вислів, типу: «корисна фрі з кольорової картоплі».

1810 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *