Великобританія протягом 15 років сприятиме Україні в обороні Між Києвом та Лондоном буде підписано довгостроковий контракт про оборонну співпрацю

The Telegraph повідомляє що між Великобританією та Україною буде укладена нова оборонна угода. Таким чином королівство прагне збільшити свій внесок в допомогу нашій країні в галузі військової підготовки та розвідки, у той час, коли відбувається протистояння України та Росії.

 Міністр оборони Майкл Фаллон підкреслив, що ця угоді є сигналом про те, що Україна міцно дотримується боку підтримки України.

Планується підписання угоди на п’ятнадцятирічний термін. Згідно цього документу англійські військові будуть брати участь у спільних навчаннях і проводитимуть додаткове навчання українських військових.

Відбуватиметься співпраця країн і в галузі обміну даних військової розвідки.

Феллон підкреслив, що Великобританія стоїть на боці України, що захищає своб територіальну цілісність. Тому нова угода свідчитиме

Попередній договір про співпрацю між Британією та Україною припинив своб дію у 2006 році, нова угода відродить його.

Нещодавно Великобританія оголосила про подвоєння допомоги Міністерству оборони України, але дана сума допомоги не розголошується.

1201 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *