Вбивство адвоката Юрія Грабовського офіційно підтверджено

grabovskyi

Сьогодні, 25 березня, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос офіційно підтвердив факт смерті адвоката Юрія Грабовського. Як повідомлялося раніше, Юрій Грабовський, який захищав російського військовослужбовця Олександра Александрова, зник за невідомих обставин 5 березня цього року. Останній раз правозахисника бачили в одеському готелі «Аркадія», з якого він повинен був виїхати 7 березня, але речі так і не забрав.
Раніше Матіос заявляв про те, що адвокат кордон України не перетинав і знаходиться на її території. Також він заявляв про те, що російські засоби масової інформації намагаються виставити Україну в негативному світлі історією зі зникненням Юрія Грабовського.
Інформація про вбивство надана Національною асоціацією адвокатів України і подробиці поки не відомі. За словами Оксани Соколовської, захисника ще одного російського спецназівця Єрофєєва, тіло адвоката було знайдено закопаним в одному з населених пунктів біля траси Київ-Одеса. На місці, де знайдено тіло Грабовського працює поліція та прокуратура. Подробиці справи Анатолій Матіос пообіцяв розголосити на сьогоднішньому брифінгу.

874 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *