Бійка на кладовищі у Москві – 26 постраждалих

biykaУ результаті масової бійки на кладовищі в Москві загинули три людини, постраждали 26 осіб, четверо знаходяться у важкому стані.
За даними московського главку МВС, в бійці на Хованському кладовищі брали участь майже 200 осіб. За попередньою інформацією, конфлікт стався через боротьбу за територію обслуговування на кладовищі. За фактом вбивства СК порушив кримінальну справу.

Після масової бійки на Хованському кладовищі в Москві понад 110 осіб затримано, половину з яких можуть вислати з Росії за порушення міграційного законодавства, повідомив РІА Новини джерело в правоохоронних органах.
За словами співрозмовника агентства, під депортацію як нелегалів і правопорушників може потрапити майже половина від усіх затриманих.
“На даний момент затриманих вже більше 110. При цьому у 12 з них взагалі відсутні будь-які документи, ще понад 30 мають різні порушення міграційного законодавства: незаконний в’їзд, прострочені або неправильно оформлені документи. Відповідно, всі вони будуть спочатку перевірятися для встановлення особи і на причетність до злочинів, а потім відправляться в суд для рішення про їх видворення “, – розповіло джерело.
Також було зазначено, що у багатьох затриманих немає офіційного дозволу на трудову діяльність в Москві, але є попередня інформація, що вони працювали підсобними робітниками “без оформлення” на території кладовища чи в прилеглих до нього фірмах з надання ритуальних послуг.
“Усі, по кому така інформація підтвердиться, також можуть бути вислані з країни за рішенням суду. Тоді цифра висланих ще більше зросте”, – передає видання.

1883 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *