Бористав Береза: про зустріч з головним прокурором країни

36Борислав Березана на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про результати зустрічі з новим генеральним прокурором Юрієм Луценком. За його словами, спочатку він приходив, щоб поговорити про існуючу в Києві будівельну піраміду під керівництвом Анатолія Войцеховського. Депутат також з’ясував, що чутки про збереження на посадах заступників колишнього генпрокурора Шокіна – не більше, ніж чутки – вже в четвер буде оголошено повний список кадрових перестановок в ГПУ, в тому числі і нових заступників генерального прокурора.

Крім того, Береза повідомив, що на посаду голови відділу внутрішньої безпеки буде запрошений новий фахівець, завданням якого стане очищення ГПУ від прокурорів, витрати яких виявляться невідповідними їх офіційним доходам. Ім’я цього фахівця поки що не розголошується.37

Депутат уточнив, що перед зустріччю з ним Луценко проводив переговори з Кен Токо і Джеффом Коулом, керівним складом Генеральної інспекції. Спільні дії служби з новим главою внутрішньої безпеки дозволять не тільки звільняти викритих в корупції прокурорів, а й відправляти їх під суд.

Береза визнав, що він не віддавав свій голос за призначення Юрія Луценка, проте його перші дії вселяють надію. «Хочеться вірити», – завершив він повідомлення.

Юрій Луценко у своєму інтерв’ю “112” заявив про те, що має показати результат своєї роботи, а не проводити популістські звільнення для задоволення вимог суспільства. Він надав термін 100 днів, на протязі якого нинішні працівники прокуратури мають довести свою компетентність та здатність працювати на благо держави. Сам же Луценко запевнив у своїй компетенції та намірі провести розслідування найгучніших справ .

2033 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *