Бойові дії в зоні нагірно-карабахського конфлікту припинені

perem serБойові дії в зоні нагірно-карабахського конфлікту припинені 5 квітня о 12.00

Про це повідомляє сайт міністерства оборони Азербайджану.

“За даними міністерства оборони, з 12:00 5 квітня на лінії зіткнення вірменських та азербайджанських військ бойові дії припинені за згодою сторін”, – йдеться в повідомленні.

Наразі триває переговорний процес.

Раніше прес-секретар Міноборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки Сіно Асратян сказав, що армія оборони Карабаху отримала наказ припинити вогонь.

Президент Вірменії Серж Саргсян заявив 4 квітня, що в разі широкомасштабних військових дій Єреван визнає незалежність Нагірного Карабаху.

Вірменія вранці 2 квітня звинуватила Азербайджан в широкомасштабному наступі в Нагірному Карабасі. Обидві сторони конфлікту заявляють про великі втрати, а також звинувачують один одного в провокаціях.

3 квітня Міністерство оборони Азербайджану заявило, що Баку припиняє в односторонньому порядку військові дії в зоні карабаського конфлікту.

Невизнана Нагірно-Карабахська республіка знаходиться на території Азербайджану. Баку вважає її окупованою територією. У 1994 після шести років війни був підписаний бішкекський протокол, на підставі якого Азербайджан, Вірменія та Нагірний Карабах домовилися про припинення вогню, але на лінії зіткнення час від часу спалахують конфлікти.

Нагадаємо, за даними ООН, щонайменше 33 людини загинули і понад 200 отримали поранення в результаті військових зіткнень в Нагірному Карабасі в минулі вихідні.

7747 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *