Безсмертя наближається…

reyНа думку Рея Курцвейла, відомого американського винахідника, якого нерідко жартома називають «сучасним Томасом Едісоном», людство майже наблизилося до можливості безсмертя. Як людина, що стоїть за створенням першого сучасного сканера, пристрою перекладу тексту в мову для незрячих людей, вокального синтезатора, музичного синтезатора і багато чого ще, Курцвейл, здається, прекрасно розуміє вектор розвитку технологічних трендів і цілком здатний передбачити подальший розвиток у самих різних напрямках. І якщо вірити історії, а також думці Курцвейла, людство знаходиться недалеко від пізнання можливості дуже довгого життя. В одному з останніх епізодів телепередачі News Hour, виробництвом якої займається американська телерадіомовна компанія PBS, Рей зазначив, що смерть, яку він звик описувати як «великого викрадача відносин, знань і сенсу », незабаром буде переможена.

Футурист наполягає, що наш вид стоїть на порозі відкриття «вакцини хвороби старіння» і зовсім скоро відкриє «шлях у вічність». З огляду на те, які гігантські кроки у відкритті та розвитку технологій зробило людство за останній час, Курцвейл говорить, що безсмертя вже не є чимось нескінченно неможливим для нас.

tehnolПосилаючись на «експоненціальне зростання інформаційних технологій», винахідник також робить прогноз про те, що в найближчому майбутньому ми винайдемо комп’ютери розміром з клітини крові, які будуть рухатися всередині наших тіл, лікувати всі наші недуги і з’єднуватися з хмарними серверами. Все це, на думку Курцвейла, відбудеться вже «в 2030-х роках».

На думку Рея, все це є невід’ємною частиною нашого циклу. Зрештою все людство за всю свою історію дійсно еволюціонувало, істотно підвищивши рівень тривалості життя. І наступним кроком для нас є набуття безсмертя.

562 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *