Безвізовий режим з ЄС? Ще нескоро

images (15)Питання надання безвізового режиму з Європейський союзом для України не буде розглядатися в найближчі тижні і місяці, заявив міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов під час засідання ради міністрів внутрішніх справ країн ЄС, повідомляє Europe Online.
“Це питання (надання безвізового режиму для України, Грузії і Косово) не може бути розглянуте в найближчі тижні і місяці”, – зазанчив він.
Позицію французького міністра поділяє і міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр, який заявив в п’ятницю, що “ніяких нових рішень щодо візової лібералізації” не прийнято до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму.
Відзначимо, раніше Єврокомісія закликала держави-члени ЄС до лібералізації візового режиму з Україною, Грузією і Косово, адже ці три країни виконали всі вимоги для цього.
Раніше повідомлялося, що 20 травня міністри внутрішніх справ країн ЄС узгодили свою позицію щодо так званого механізму екстреного призупинення безвізового режиму з третіми країнами.
Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан вважає, що Україна, Грузія і Косово можуть отримати безвізовий режим з ЄС у 2016 році.

2144 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *