Арсеній Яценюк заборонив купівлю російських нафтопродуктів

Очільник українського уряду Арсеній Яценюк вважає, що купівлю нафтопродуктів в країни-агресора треба заборонити. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів і підкріпив свою заяву відповідним дорученням Мінекономіки.

«Доручення, яке я даю Міністерству економіки і торговельного представника України … Ми ввели ряд санкцій проти Російської Федерації. Однак один з ключових елементів – це закупівля нафтопродуктів в РФ, чомусь не потрапив до списку санкцій», – повідомив прем’єр.

Арсеній Яценюк дав Міністерству економіки термін для вивчення питання та опрацювання механізмів заборони. За наказом прем’єра 8 квітня опрацьований матеріал має бути винесений на обговорення під час позачергового засідання уряду.

За підсумками 2015 р. приблизно половина загального обсягу імпорту нафтопродуктів в Україну припала на Білорусь ($ 1,733 млрд). На другому місці Росія ($ 0,845 млрд), на третьому Литва ($ 0,414 млрд).

Нагадуємо, раніше Україна відмовилась купувати в Росії газ, принаймні допоки умови купівлі та ціни на блакитне паливо не будуть приведені у відповідність з ринковими.

1036 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *