Арнольд Шварценеггер повертається в ролі Термінатора

term268-річний Арнольд Шварценеггер оголосив, що він повернеться в якості виконавця титульної ролі в шостому кінофільмі із серії «Термінатор» («Genisys-2»).

Виступаючи на каналі Australia’s Channel 9 (Австралія), колишній губернатор штату Каліфорнія на питання щодо можливості його з’йомок в новому «Термінаторі», відповів: “Я з абсолютним нетерпінням чекаю цього!”

Шварценеггер в своєму виступі уникнув розголошення будь-яких подробиць сюжету, який має стати сюрпризом для шанувальників серії «Термінатор», втім, як і сам факт виходу нового фільму, адже компанія Paramount Pictures раніше видалила призначене продовження зі свого графіка випуску фільмів.

Спочатку дату виходу «Genisys-2» було встановлено на 2017 рік, але слот замість цього був заповнений іншим фільмом. У той же час, слот випуску третього фільму («Genisys-3»), раніш встановлений на 2019 рік, дотепер залишається порожнім.

Більшість вважає, що випуск фільмів було відкладено з приводу на диво невдалого американського прокату «Genisys-1». Проте, йому вдалося зробити набагато більше за кордоном, особливо в Китаї, де всього за один день прокату касові збори перевищили сукупний дохід від прокату в США, склавши $ 89 млн.

34877 Total Views 51 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *