На Олександрова та Єрофєєва готувався замах. Анатолій Матіос

Erofeev-AleksandrЗаступник Генпрокурора України – головний військовий прокурор Антаолій Матіос на своєму сьогоднішньому брифінгу підтвердив інформацію про намагання здійснити замах на вбивство двох спецпризначенців ГРУ РФ – Олександрова та Єрофєєва, які знаходяться під слідством в Україні.

Пан Матіос повідомляє, що інформацію про запланований замах отримали вітчизняні спецслужби 16 лютого. Як витікає зі слів прокурора, замах мав статися під час етапування підозрюваних до Печерського суду столиці.

«16 лютого поточного року в зв’язку з надходженням достовірної інформації з розвідувальних органів, підтверджених нашими іноземними партнерами, була отримана інформація про спробу, підготовку і планування знищення. Інакше ми це не розцінюємо, тому що викрасти в центрі Києва конвойної машину з двома затриманими військовослужбовцями, яких етапували на суд, було б неможливо», – стверджує військовий прокурор.

Також пан Матіос заявив про затримання підозрюваного в організації зникнення адвоката Олександра Олександрова – Юрія Грабовського. Матіос наголошує на причетності до справи спецслужб Російської Федерації, метою зникнення є створення спотвореної «картинки» роботи українських правоохоронних органів в очах міжнародної спільноти.

985 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *