Адвокат Савченко попереджає – життя його підзахисної у небезпеці

Микола Полозов і Надія Савченко

Микола Полозов і Надія Савченко

Адвокат української льотчиці, засудженої в Росії до 20 років ув’язнення, Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що існує реальна загроза її життю. Пост з’явився після того, як адвокат відвідав Надію в слідчому ізоляторі.

Дотепер Савченко забороняла російським лікарям торкатися себе, але цього разу погодилася здати кров на аналіз. Результати невтішні.

«Як їй сказали лікарі, кров перетворилася на смолу, яку серцю дуже складно прокачувати, є велика ймовірність утворення тромбу і раптової смерті, буквально уві сні», – пише Полозов.

Він також повідомляє, що стан здоров’я українки спричинив паніку у відповідних відомствах Росії. Зокрема, з Москви до Донецька Ростовської області, де утримується Савченко, терміново прибула чиновниця, що відповідає за медичний сектор в службі виконання покарань Росії (ФСВП), щоби вмовити засуджену прийняти медичну допомогу. Надія від допомоги відмовилась.

Нагадуємо, після винесення вироку в несправедливому суді, Надія Савченко з 7 квітня об’явила сухе голодування. Її вимога – негайне повернення в Україну.

Вчора російські ЗМІ розтиражували інформацію про те, що Савченко не тримає голодування, а дотримується певної дієти.

1102 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *