Абромавичус припускає, що повернеться до уряду у випадку зміни прем’єр-міністра

На його думку реформи в Україні зможуть зрушити з місця лише у разі зміни голови уряду

Айварас Абромавичус, що був міністром економічного розвитку і торгівлі України, подав у відставку 3 лютого. Сьогодні він не відкидає можливості повернутися до уряду. Але лише в тому випадку, якщо головою уряду буде нова людина. Таку свою позицію він озвучив під час 12 міжнародної конференції Dragon Capital.

Він зазначив, що в нього була добра команда, що складалася з 250 нових людей, яким подобалася їхня робота, але багато з задуманого залишилося недоробленим і це хотілося б завершити. Абромавичус зазначив, що спалив чимало мостів, але оскільки чудеса трапляються то все може статися.

Щодо реформ в Україні, то Абромавичус переконаний, що вони зможуть тривати лише за умови зміни глави уряду. Він не назвав кандидатуру, яка була б найкращою на цій посаді, але зауважив, що міністр фінансів Наталя Яресько найбільш відповідає цим вимогам на даний момент.

На відставку Абромавичуса гостро відреагували в дипломатичному співтоваристві і ділових колах через те, що він звинуватив представників «БПП» з парламенту в тиску на Мінекономрозвитку. Крім самого міністра заяви про відставку написали його заступники. Посли 9 країн висловили після цього стурбованість, а також представники країн, включаючи країни «Великої сімки», представники МВФ і Держдепартаменту США та МВФ.

1048 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *